تاسیس شرکت کاوش اطلاعات رادین پارسیان

IMG-20150209-WA0058

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز، بعد از تلاش‌هایی در این یک سال اخیر بالاخره یک شرکت مستقل توسط اینجانب و تیمی از متخصص‌های شبکه و سیستم‌های کامپیوتری تاسیس شد. بعد از ده سال تجربه کار حرفه‌ای در زمینه پروژه‌های کامپیوتری تاسیس این شرکت گریز ناپذیر بود.

یکی از اصلی ترین دلایلی که در این یک سال اخیر قادر به نوشتن مطلب جدیدی نبودم تاسیس شرکت و پروژه‌های سنگین کاری بوده است.

حوزه کاری این شرکت بسیار فراتر از حوزه‌ی قبلی بوده است که من و تیم سرویس‌ها با شرکت‌های همکار انجام می‌دادیم. در شرکت افراد بسیار توانمندی در سطح استان خوزستان (توانمندترین آنها) با این شرکت همکاری می‌کنند. هم اکنون شرکت از شش کارمند ثابت بهره می‌برد. همچنین افراد زیادی نیز بصورت پروژه‌ای و یا موردی به ما در انجام پروژه‌های شرکت کمک می‌کنند.

وب سایت شرکت هنوز بسیار جوان می‌باشد و برای اینکه درخور کار ما باشد باید این وب سایت نیز تکمیل گردد. آدرس سایت شرکت نیز در پایان این مطلب آورده شده است. از این به بعد تقریبا اکثر مطالبی که در این وبلاگ منتشر گردد در وب سایت شرکت نیز قرار داده می‌شود.

حداقل بخاطر مسایل تجاری نیز که شده سعی خواهد شد تا بصورت مرتب مطالبی در سایت شرکت قرار داده شود. به دلیل گسترش حوزه کاری شرکت مطالبی بغیر از شبکه و افراد دیگری نیز برای قرار دادن مطالب همکاری خواهند داشت تا بتوانیم سایت بهتری در زمینه آموزش مطالب تخصصی کامپیوتر ایجاد کنیم.

این اطمینان را خواهم داد که مانند قبل یکی از اهداف من به اشتراک گذاری اطلاعات و تکنولوژی‌های جدید با شما متخصصان عزیز باشد و به رسالت همیشگی خود که همانا آموزش و انتقال دانش هر چند ناچیز می‌باشد، پایبند خواهم بود.

در صورتی که شخصی بتواند مطلبی حرفه‌ای یا آموزشی (بدون کپی از سایت‌های دیگر) بنویسد خوشحال خواهیم شد این مطلب را در این وبلاگ و در سایت شرکت با نام همان شخص قرار دهیم.

http://www.karaparsian.com

با تشکر از شما دوستان که در تمام پیام‌ها از کار من حمایت کردید. امیدوارم که بتوانم در ادامه مطالب بیشتری در سایت قرار دهم تا قسمتی از محبت‌های شما دوستان را جبران کنم.

دوست‌دار همه شما- محمد جواد بگدلی

11 دیدگاه در “تاسیس شرکت کاوش اطلاعات رادین پارسیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *